Sposób, w jaki przechowujemy nasze fotografie ma ogromne znaczenie dla ich bezpieczeństwa i jakości, a także komfortu późniejszego przeglądania zdjęć z rodziną lub przyjaciółmi. W zależności od osobistych preferencji, możemy archiwizować fotografie w formie plików lub papierowych odbitek. Te pierwsze najlepiej zapisać na przenośnym i praktycznym pendrive’ie, z kolei te drugie schować w albumie lub w specjalnej skrzyneczce. 

Albumy drewniane – pendrive’y

Pamięć przenośna w formie pendrive’a to doskonałe miejsce do przechowywania plików zdjęć. Produkty tego typu są kompatybilne z wieloma urządzeniami, dzięki czemu umożliwiają wygodny podgląd zawartości oraz łatwe dzielenie się nią z przyjaciółmi lub rodziną. Jeśli przechowywane w ten sposób fotografie to pamiątka o wyjątkowej wartości sentymentalnej, warto zadbać, aby pendrive, w którym je magazynujemy był równie nietuzinkowy. Ciekawą propozycją są w tym przypadku pendriv’y drewniane z grawerem dostępne w ofercie Drewnianego Sklepu. Produkty tego typu są w pełni unikatowe nie tylko przez wzgląd na indywidualnie dobraną grafikę lub napis, ale także na charakter samego materiału, z którego są wykonane. 

Albumy drewniane – skrzynki 

Drewniany album w formie skrzyneczki może pomieścić w sobie zdjęcia zamknięte w tradycyjnym albumie, luźne odbitki, a także – w osobnej przegródce – sam pendrive z zapisanymi na nim plikami fotografii. Archiwizowanie pamiątek przy pomocy drewnianego pudełka to idealny sposób, aby przechowywać wszystkie zdjęcia w jednym  miejscu i nie bać się o ich zagubienie lub zniszczenie. Albumy drewniane tego typu bardzo skutecznie ochronią fotografie również przed działaniem promieniowania słonecznego lub wilgocią, a dodatkowo umożliwią efektowne wyeksponowanie rodzinnych zdjęć. Pudełka z drewna oferowane przez Drewniany Sklep mogą również zostać ozdobione dowolnie wybraną grafiką lub napisem, dzięki czemu staną się nietuzinkowym prezentem dla bliskich lub niezwykle oryginalną ozdobą każdego wnętrza. 

Przechowywanie zdjęć nie musi być traktowane wyłącznie jako sposób na zachowanie porządku. Warto zadbać, aby tak cenne pamiątki były archiwizowane w sposób bezpieczny i estetyczny, a w takiej roli najlepiej sprawdzą się albumy drewniane. Zarówno te w formie bardzo współczesnej – drewnianych pendrive’ów – jak i te bardziej retro – w postaci drewnianych skrzynek – będą ponadczasowym i bardzo eleganckim miejscem dla fotografii cyfrowych i papierowych. Skrzynki i pendrive’y z drewna to również idealny pomysł na personalizowany prezent dla rodziny i przyjaciół.